XV Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 83, 87, 95, 99.
  2. Zapraszam dziś wszystkich Parafian i Gości na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” o godz. 15.00.
  3. 20 lipca br. przypada 4 rocznica ingresu do katedry  J. E. Ks. Biskupa Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  4. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie wszystkich pojazdów (z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców – 25.07).
  5. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Kamil Drozd kawaler zam. Zagrodniki parafia tutejsza i Urszula Uziębło panna zam. Kołodziąż Rybie parafia Sadowne – zapowiedź druga.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.