XIX Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod numerami domów: 9, 10, 11a, 12.
  2. Nadal towarzyszymy duchowo pielgrzymom i spotykamy się na Mszy św. o godz. 20.30, a następnie o 21.00 na Apelu Jasnogórskim w naszym Kościele. Zakończenie pielgrzymowania – 15 sierpnia br.
  3. 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Błogosławieństwo ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.  Msze św. w naszym kościele o godz.: 9.00, 11.00 i 20.30.
  4. Dziś radni zbierają miesięczne składki przy wyjściu z kościoła.  Za wszystkie składane ofiary na rzecz parafii składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dożynki Diecezjalne w tym roku odbędą się w Łubinie Kościelnym 9 września br. W tym roku wieniec dożynkowy przygotowuje wieś Grabowiec.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.