XVI Niedziela Zwykła

przez admin
 1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Zagrodnikach pod nr domów: 107, 111, 113, 115.
 2. Dziękuję serdecznie za prace przy plebanii.
 3. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
 4. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie wszystkich pojazdów (z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców – 25.07).
 5. W przyszłą niedzielę (30 lipca 2023 r.) Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium w Prostyni.
 6. Każdy kto chciałby towarzyszyć duchowo pielgrzymom zdążającym na Jasną Górę, może uczestniczyć w modlitwach i ofiarach, oraz złożeniu swojej intencji przed cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Pielgrzym zapisuje się do Grupy Srebrnej w swojej parafii i zobowiązuje się na czas trwania pielgrzymki (1.08 -15.08) codziennie:
 • uczestniczyć we Mszy Św. i przyjąć Komunię Św.
 • odmówić jedną cząstkę Różańca
 • zdobyć się na jakiś dobry uczynek np. post, pomoc potrzebującym, itp.

Karty Duchowego Pielgrzyma leżą przy gazetach na stoliku za ławkami.

My będziemy również towarzyszyć duchowo pielgrzymom w dniach od 1.08 do 15.08 i spotykać się na Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00 w naszym Kościele. Przed Apelem Jasnogórskim o godz. 20.30 będzie również odprawiana Msza św. Serdecznie zapraszam do wspólnego pielgrzymowania.

 1. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
 2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.