XXII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodzinę, w której będzie udzielany sakrament małżeństwa.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.
  3. Msza św. Katolickiej Szkoły w Ogrodnikach na rozpoczęcie nowego roku szkolnego jutro o godz. 8.00 w naszym kościele.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek tygodnia. Tego dnia modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci, które przystąpią w przyszłym roku do I Komunii św. (2024r.).
  6. W czwartek wyrusza VIII Piesza Pielgrzymka Drohiczyn-Loretto. Szczegóły zapisów znajdują się w gablocie i na stronie diecezji.
  7. Dziś i za tydzień w niedzielę Radni przy wyjściu z kościoła będą zbierali miesięczne składki na rzecz parafii. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za składane ofiary.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.