XXI Niedziela Zwykła

1. Dziękuję bardzo serdecznie ks. Maciejowi Domańszczyńskiemu za przewodniczenie Sumie i wygłoszone Słowo Boże.
  2. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 13, 17, 18a, 19.
  3. Bardzo dziękuję Radnym Parafialnym, Panu organiście i parafianom za prace porządkowe wykonane na placu kościelnym, wokół plebanii i organistówki.
  4. Bardzo dziękuję Pani z Zagrodnik za wypranie i odświeżenie siedzisk na ławki znajdujące się w kościele.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie zadłużenia parafii w związku z remontem plebanii. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed Mszą Św. W niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.
  7. 1 września br. przypada 84 rocznica wybuchu II wojny światowej Modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  8. Za tydzień w niedzielę Radni przy wyjściu z kościoła będą zbierali miesięczne składki na rzecz parafii. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za składane ofiary.
  9. Dożynki Diecezjalne, jak już wcześniej ogłaszałem w tym roku odbędą się w Łubinie Kościelnym 9 września br. W tym roku wieniec dożynkowy przygotowuje wieś Grabowiec.
  10. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Mateusz Ożarowski kawaler zam. Wieliczna, parafia Stoczek i Klaudia Pielech panna zam. Ogrodniki parafia tutejsza – zapowiedź druga,
  • Łukasz Nurkiewicz kawaler zam. Ogrodniki parafia tutejsza i Aneta Bińkowska panna zam. Nowinki parafia Sulejów – zapowiedź druga.
  2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.