XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 20, 21, 22, 23a.
  2. Dożynki diecezjalne odbyły się wczoraj w Łubinie Kościelnym.  W tym roku piękny wieniec przygotowała wieś Grabowiec. Bardzo dziękuję delegacji i wszystkim zaangażowanym parafianom. Dziękuję również Panu za użyczenie samochodu do przewozu wieńca.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy gościli kleryka w  naszej Parafii. Taca tego dnia  przeznaczona będzie na WSD w Drohiczynie.
  4. Dzisiaj rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  5. W tym tygodniu przeżywamy Tydzień Wychowania. Módlmy się o dobrych rodziców i wychowawców.
  6. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci, które przystąpią w przyszłym roku do I Komunii św. (2024r.).
  7. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 14 września br. – Diecezjalny Dzień Młodzieży w Drohiczynie.
  8. W najbliższą niedzielę (17.09) przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu, w naszej diecezji odbywa się zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  9. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  10. Dziś Radni przy wyjściu z kościoła będą zbierali miesięczne składki na rzecz parafii. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za składane ofiary.
  11. 30 września 2023 r. (sobota) organizujemy Pielgrzymkę Parafialną Niepokalanów – Warszawa. Cel pielgrzymki, to odbiór Relikwii św. Maksymiliana Maria Kolbe i bł. Stefana Wyszyńskiego.  Oferujemy zwiedzanie każdego punktu z przewodnikiem. Koszt Pielgrzymki 200 zł (w cenie są przewodnicy, autokar, ubezpieczenie, ofiara na relikwie). Zapisy u radnych do 17 września br. Przybliżony program pielgrzymki został wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy. Uroczyste wprowadzenie Relikwii do naszego kościoła nastąpi podczas wizytacji kanonicznej 29 października.
  13. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.