XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za nieposprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu ponownie zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 20, 21, 22, 23a.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na rzecz parafii – z Grabowca wpłynęła kwota 1000 zł i z Ogrodnik wpłynęła kwota 500 zł. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Drohiczynie.
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  6. Zapraszam dziś wszystkich Parafian i Gości na Nabożeństwo adoracyjne „Godzina miłosierdzia” o godz. 15.00.
  7. Jak już ogłaszałem w ubiegłą niedzielę 30 września 2023 r. (sobota) organizujemy Pielgrzymkę Parafialną Niepokalanów – Warszawa. Cel pielgrzymki, to odbiór Relikwii św. Maksymiliana Maria Kolbe i bł. Stefana Wyszyńskiego.  Oferujemy zwiedzanie każdego punktu z przewodnikiem. Koszt Pielgrzymki 200 zł (w cenie są przewodnicy, autokar, ubezpieczenie, ofiara na relikwie). Zapisy u radnych do dziś. Przybliżony program pielgrzymki został wywieszony w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy. Uroczyste wprowadzenie Relikwii do naszego kościoła nastąpi podczas wizytacji kanonicznej 29 października.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.