XXV Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W tym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 24, 26, 26a, 30.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na relikwiarze Paniom z Grabowca – 2000 zł. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania.
  6. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.
  7. W sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę Niepokalanów – Warszawa. Zbiórka uczestników pielgrzymki o godz. 6.20 przed kościołem. Wyjazd o godz. 6.30. Przypominam, że wyżywienie jest we własnym zakresie. Proszę o wpłaty.
  8. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na dzieła charytatywne.
  9. Za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  11. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.