XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 31, 32, 33, 34a.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na rzecz parafii z Ogrodnik wpłynęła kwota 1500 zł. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.
  3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Dziś poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed mszą św.
  6. Dziś rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do licznego udziału – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania.

Proszę o prowadzenie różańca w następującym porządku:

–  poniedziałek –  ministranci,

– wtorek – kandydaci do bierzmowania,

– środa – dzieci przygotowujące się do I Komunii św.,

– czwartek    wszyscy uczestnicy,

– piątek – dzieci rocznicowe,

– sobota – Kółka Żywego Różańca.

1. Zebrane dzisiaj ofiary przeznaczone są na dzieła charytatywne.
  2. Dziś i za tydzień w niedzielę radni zbierają miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Rozpoczął się miesiąc październik i powoli zbliżamy się do obchodów Święta Zmarłych – zadbajmy już teraz o porządek na grobach i wokół grobów naszych najbliższych. Zróbmy wcześniej porządek na cmentarzu. Nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę.
  4. W piątek, tj. 6 października na godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  6. Zapowiedzi Przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

– Daniel Styś, kawaler zam. Ogrodniki, par. tutejsza i Katarzyna Nurkiewicz, panna zam. Jerzyska, par. Jerzyska  –

zapowiedź pierwsza.

2. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.