XXX Niedziela Zwykła

przez admin

 

 1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W bieżącym tygodniu zapraszam do sprzątania rodziny zamieszkałe w Grabowcu pod nr domów: 46a, 49, 51, 53
 2. Dziękuję serdecznie Radnym Parafialnym i zaangażowanym Parafianom, młodzieży bierzmowanej oraz Panu organiście za prace porządkowe przy kościele, w kościele, plebanii, na plebanii i na cmentarzu.
 3. We wtorek zakończenie Nabożeństwa Różańcowego.
 4. Uroczystość Wszystkich Świętych 01 listopada. Msze św. tego dnia będą odprawione w następującym porządku:  o godz. 09:00 – w kościele i o godz. 12:00 nabożeństwo na  cmentarzu – rozpoczniemy modlitwą za zmarłych, następnie będzie procesja i Msza św.
 5. Poświęcenie nowych pomników na cmentarzu – 1 listopada po mszy św. 
 6. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2 listopada. Msza św.  o godz. 09.00 i 11.00 w kościele. Po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwo różańcowe.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W piątek i sobotę spowiedź pół godz. przed Mszą św. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. Za tydzień w niedzielę radni będą zbierali miesięczne składki przy wyjściu z kościoła. Za wszystkie składane ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 9. Intencje mszalne na przyszły rok można zamawiać w kancelarii i zakrystii. Przypominam, że kancelaria jest nieczynna w niedzielę i święta.
 10. Kartki wypominkowe wyłożone są na ławkach. Za zmarłych polecanych na kartkach wspominkowych będziemy się modlili przez cały listopad. Kartki wypominkowe można wrzucać do skrzyneczki, która jest wystawiona przed ołtarzem.
 11. Jak co roku w naszej parafii rozprowadzane są znicze Caritas. Cena znicza 10 zł. Do nabycia przy wyjściu z kościoła.
 12. Zachęcam do kupowania i czytania Tygodnika Niedziela.
 13. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.