XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za posprzątanie w tym tygodniu naszej świątyni. W czwartek 26 października br.  po mszy św.  zapraszam do sprzątania rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania.
  2. Dziś jest liczenie wiernych w kościele.
  3. Dziękuję młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom za zrobienie porządku na cmentarzu.
  4. W poniedziałek (23 października br.) po mszy św. zapraszam na spotkanie młodzież bierzmowaną.
  5. Spowiedź przed sakramentem bierzmowania w piątek 27 października br. o godz. 18.15.
  6. W tym tygodniu mamy wizytację kanoniczną ks. biskupa (plan wizytacji wywieszony w gablocie po prawej stronie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej). W poniedziałek ks. Biskup odwiedzi naszą Szkołę Katolicką. Natomiast w niedzielę będziemy gościć ks. biskupa w naszym kościele. O godz. 08.30 nastąpi przywitanie ks. biskupa, o godz. 09.00 będzie Msza św. z wprowadzeniem relikwii, druga Msza św. z bierzmowaniem będzie o godz. 12.00. Natomiast o godz. 15.00  ks. biskup będzie się modlił za zamarłych na naszym cmentarzu. Zapraszam do licznego udziału wszystkich parafian i gości.
  7. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na Fundusz Misyjny.
  8. Przypominam, że nabożeństwo różańcowe odprawiane jest w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Proszę o prowadzenie różańca, tak jak w poprzednim tygodniu:
    1. – poniedziałek – ministranci,
    2. – wtorek – kandydaci do bierzmowania,
    3. – środa – dzieci przygotowujące się do I Komunii św.,
    4. – czwartek – wszyscy uczestnicy,
    5. – piątek – dzieci rocznicowe,
    6. – sobota – Kółka Żywego Różańca.
  9. Intencje mszalne na przyszły rok można zamawiać w kancelarii i zakrystii. Przypominam, że kancelaria jest nieczynna w niedzielę i święta.
  10. Kartki wypominkowe wyłożone są na ławkach. Za zmarłych polecanych na kartkach wspominkowych będziemy się modlili przez cały listopad. Kartki wypominkowe można wrzucać do skrzyneczki, która jest wystawiona przed ołtarzem.
  11. Jak co roku w naszej parafii rozprowadzane są znicze Caritas. Cena znicza 10 zł. Do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  13. Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są w gablocie przy wyjściu z kościoła i na naszej parafialnej stronie internetowej.